KONST / Litografier / Färglitografi 8605060
nr 860 5060
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), Ramsmora, signerad. provtryck, 20x56
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:30:11
800 kr
1.000 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson